Linde Green ، خط تولیدی که گازهای مایع را بدون انتشار کربن در محیط زیست تولید می کند.

با توجه به اینکه مشتریان گازهای صنعتی شروع به انجام اقداماتی جهت کاهش رد پای کربن در صنعت خود نموده اند، ابرکمپانی Linde از راه اندازی حوزه Linde Green خود خبر داده است، که به مشتریان گازهای مایع خود اطمینان می دهد که این گازها  از طریق فرآیندی تولید می شوند که تولید و انتشار کربن آن صفر است.

این شرکت طیف وسیعی از گازهای مایع “سبز” مانند اکسیژن ، نیتروژن ، آرگون و دی اکسید کربن را با استفاده از CO2 یا هوای بازیافتی استخراج شده به عنوان یک محصول جانبی در تولید بیواتانول، تولید خواهد کرد.

مدیر فروش و بازاریابی شمال اروپا، اظهار داشته است که این حوزه برای کمک به مشتریان در جهت برداشتن قدم بعدی برای دستیابی به اهداف زیست محیطی خود در نظر گرفته شده است.

او افزود: «Linde Green همچنین تلاش‌های خود شرکت Linde را برای دستیابی به اهداف پایداری که برای سال 2028 تعیین کرده‌ایم تقویت خواهد کرد.»

بر اساس سیستم تولید و توزیع منطقه ای ، با “ضمانت مبدا” ، تنها انرژی از تجدیدپذیر از باد و خورشید برای تولید و فقط از سوخت های تجدیدپذیر برای حمل و نقل کالا به سوی مشتریان استفاده خواهد شد.

با هدف کاهش ردپای آب و هوایی ناشی از گازهای گلخانه ای تا 95٪، هرگونه انتشار باقیمانده که شرکت ادعا می کند از طریق “پروژه های جنگل کاری تایید شده” جبران می شود.

Linde همچنین قصد دارد با ارائه یک گزارش سالانه که نشان می‌دهد میزان انتشار CO2 با استفاده از گازهای پایدار کاهش یافته است، به مشتریان کمک کند تا تأثیرات استفاده از Linde Green را درک کنند.

منبع: gasworld

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]